Víkendový pobyt pro ženy

Dámský víkend

Lázně Poděbrady Hotel Zimní lázně

Tento víkendový pobyt napomáhá regeneraci zejména dámského těla a to díky speciálním procedurám. Obsahuje např. koupel nebo parafínový zábal na ruce. Naplánujte si již teď čas sama pro sebe nebo...

od 2990 Kč
Detail

Kleopatřin víkend - pro ženy

Lázně Poděbrady Hotel Golfi ***superior

Víkendový pobyt určený pro ženy, které kladou vysoké požadavky v péči o své tělo a preferují maximální odpočinek během víkendu. Balíček obsahuje zajímavé kosmetické procedury.

od 6700 Kč
Detail

Beauty wellness víkend

Wellness hotely - různé DAROVANSKÝ DVŮR RESORT KONGRES & GOLF HOTEL

Beauty víkend Vám navrátí krásu a vitalitu. Čeká na Vás pěkné ubytování, 2 vstupy do wellness centra, 2 procedury, sportovní aktivita a v sezoně plavání ve venkovním bazénu.

od
Detail

Wellness a beauty

Mariánské Lázně Hotel FLORA

Wellness a beauty je balíčkem pro Vaši krásu! Využijte možnosti strávit 4 nádherné dny v hotelu, který pro vás připravil polopenzi, kosmetické ošetření, pedikúru, 4 procedury a volný vstup k...

od 4833 Kč
Detail

Wellness víkend pobyt pro ženy

Wellness hotely - různé Hotel Abácie Wellness

Wellness pobyt pro ženy nabízí zejména denně časově neomezený vstup do Wellness, BodySpace Wacu Therm, Thajskou masáž a volný vstup do Fitness.

od 3250 Kč
Detail

Dámská jízda

Wellness hotely - různé ERMI HOTEL

Dopřejte si jedinečnou relaxaci s Vaší kamarádkou a nechce o sebe pečovat! Budete se cítit lépe a Vaše pleť tento nápad zaručeně ocení.

od
Detail

Beauty & relax

Wellness hotely - Praha Park Holiday Congress & Wellness Hotel

Regenerace a očista těla i mysli. Přijeďte se zregenerovat do našeho wellness hotelu. Užijete si příjemný pobyt a vrátíte si plni pozitivní energie.

od 4200 Kč
Detail

Dámská jízda

Wellness hotely Slovensko Hotel Zochova Chata

Dámská jízda v Hotelu Zochova chata**** pro Vás bude příjemně stráveným časem. Odpočinete si v exkluzivním Spa & Wellness centru, rozjasněte svůj zevnějšek a příjemně poseďte u sklenky dobrého pití.

od 5207 Kč
Detail

Luxusní dárek pro ženy

Lázně Bělohrad Spa resort Tree of Life ****

Dopřejte si opravdový odpočinek a nechte se rozmazlit osvědčenými procedurami s viditelným výsledkem a pocitem uspokojení.

od 6400 Kč
Detail

Beauty pobyt pro bohyně

Lázně Jeseník Wellness & Spa hotel Villa Regenhart

Užijte si tři dny maximálního odpočinku a vydejte se s přáteli k nám, kde se o Vás postaráme. Pobyt Vám jistě zpříjemní nejen procedury, ale i milé prostředí hotelu.

od 3485 Kč
Detail

Dámská jízda

Lázně Jeseník Horský Hotel Vidly

Vezměte kamarádky, veškeré starosti hoďte za hlavu a přijeďte si užít dámskou jízdu v malebném prostředí hotelu. Pobyt Vám zpříjemní wellness centrum, restaurace s barem a sluneční terasou a také...

od 2420 Kč
Detail

Nechte se hýčkat

Mariánské Lázně Hotel Saint Moritz

Dopřejte si třídenní relax v Mariánských Lázních a nechte se hýčkat naším personálem. Tento pobyt Vám dodá novou energii. Pobyt je vhodný i jako dárek, který potěší.

od 2621 Kč
Detail

Anti-age program

Mariánské Lázně Spa hotel Děvín

Dopřejte své pleti maximální péči a nechte se hýčkat od profesionálů. Vychutnejte si čas, který bude patřit pouze Vám a Vy si tak plnohodnotně odpočinete. Těšíme se na Vás!

od 2667 Kč
Detail

3denní VIP dámský pobyt

Wellness hotely - různé Parkhotel Morris Nový Bor

Užijte si dámskou jízdu s bohatým programem a načerpejte energii v příjemnémluxusním prostředí v Novém Boru.

od 4600 Kč
Detail

3-denní relaxační pobyt s Gernétic procedurami

Wellness hotely - různé Hotel Morris Česká Lípa

Dopřejte si odpočinek a relaxaci v příjemném prostředí hotelu Morris v České Lípě. Balíček obsahuje 7 procedur a privátní vstup do hotelového wellness.

od
Detail

Dámská jízda o víkendu

Wellness hotely - různé Hotel LIONS

Vezměte maminku, dceru či kamarádku a přijeďte na dámskou jízdu do Hotelu Lions! Těšit se můžete na pět blahodárných procedur a ničím nerušenou relaxaci díky neomezenému vstupu do wellness centra.

od 2890 Kč
Detail

Dámský víkend

Lázně Poděbrady Hotel Bellevue - Tlapák

Nechte se hýčkat a přijeďte si užít pohodu do lázeňského prostředí do Hotelu Bellevue Tlapák, kde se můžete těšit na čtyři báječné procedury, díky kterým si krásně odpočinete a načerpáte nové síly.

od 3050 Kč
Detail