Víkendový pobyt pro dva

Relax

Františkovy Lázně Hotel BOHEMIA relax

Wellness pobyt Relax Vás dokonale uvolní a dodá energii. Balíček obsahuje např. vstup do Aquafora, vstup do solné jeskyně nebo perličkovou koupel.

od 2495 Kč
Detail

Romantika v Parkhotelu

Wellness hotely - různé PARKHOTEL **** Hluboká Nad Vltavou

Prožijte romantiku v Hluboké nad Vltavou. Parkhotel tu pro vás připravil romantické ubytování, snídani na pokoj a večeři při svíčkách. Dopřát si budete moci i whirlpool či volný vstup do fitness.

od 1670 Kč
Detail

Romantický pobyt na Kaskádě 2 noci

Wellness hotely - různé Golf Hotel Kaskáda

Zažijte romantiku v Golf Hotelu Kaskáda! Ten pro vás připravil 2 noci v romantickém apartmá se snídaněmi, romantickou večeří, vstupem do wellness centra, masaž a příjemné chvíle v privátním...

od 2550 Kč
Detail

Romance

Mariánské Lázně Cristal Palace

Dopřejte si romantiku ve čtyřhvězdičkovém hotelu s wellness procedury a romantickou večeří při svíčkách. Společné chvíle jsou nezapomenutelné pro Vás oba.

od 3875 Kč
Detail

Romantika

Lázně Lednice Relax Hotel Štork

Balíček ocení všichni zamilovaní. Ti si totiž díky němu mohou dopřát pěkné ubytování, pobyt v infrakabině, vířivku, čokoládovou masáž a sekt přímo na pokoj.

od
Detail

Romantika pro páry

Františkovy Lázně Hotel BOHEMIA relax

Speciální poby určený pro páry s určenými procedurami pro dámu a pro pána. Užijte si procedury jako mšenskou bylinnou koupel, nebo pivní koupel.

od 2495 Kč
Detail

Romantika

Lázně Luhačovice Boutique Hotel Radun

Užijte si naplno jeden druhého a obohaťte svůj vztah pohádkovou dávkou romantiky. Připravili jsme pro Vás pobyt plný společného sdílení a také relaxaci pro Vaše tělo.

od 3991 Kč
Detail

Romantický pobyt

Lázně Karlovy Vary Hotel Lafonte****

Romantický pobyt je určen pro zamilované páry. Obsahuje mimo jiné také snídani na pokoj, romantickou večeři při svíčkách, vstupenky do Muzea Becherovky včetně ochutnávky a exkluzivní projížďku...

od 3800 Kč
Detail

Ajurvédský romantický program

Wellness hotely - různé Hotel Savannah deluxe

Chtěli byste své lásce vyjádřit, jak moc vám na ni záleží, nebo ji jen potěšit příjemně stráveným víkendem plným romantiky a relaxace? Nechte se okouzlit příjemným prostředím hotelu...

od 4150 Kč
Detail

Romantický pobyt

Wellness hotely Slovensko Hotel Zochova Chata

Zažijte s partnerem krásné, jedinečné chvíle ve dvou. Romantická večeře při svíčkách, láhev sektu s jahodami, společná párová masáž pro Vás i Vašeho partnera, vstup do exkluzivního Spa & Wellness....

od 5829 Kč
Detail

To nejlepší z Radunu ****

Lázně Luhačovice Boutique Hotel Radun

Jsme tu pro Vás a očekáváme Vaše přání. Vnímejte náš zájem o Vás, vnímejte genius loci místa, vnímejte přírodu, vnímejte blízké lidství, odpočívejte. U nás jste v bezpečí …

od 3910 Kč
Detail

MEDICAL TOP RELAX HAWAI

Mariánské Lázně PARKHOTEL GOLF

Krásné vzpomínky jsou k nezaplacení, a proto překvapte svou milou romantickým pobytem. Jistě se Vám vrhne do náruče! Pobyt je vhodný k uvolnění a předcházení stresu, ale hlavně budete mít chvíli...

od 2945 Kč
Detail

Romantika pod hvězdami

Lázně Jeseník Wellness & Spa hotel Villa Regenhart

Nevíte, jak překvapit svou drahou polovičku? Pak zde pro Vás máme jedinečné a originální řešení v podobě 3 denního romantického pobytu, který jistě potěší.

od 2785 Kč
Detail

Romantický pobyt v srdci Jeseníků

Wellness hotely - různé Hotel Cvilín

Vezměte svou drahou polovičku na romantický pobyt do Jeseníků. Vychutnejte si tříchodovou večeři při svíčkách v hotelové restauraci. Čeká na Vás masáž, welcome drink či privátní sauna. Společné...

od 2900 Kč
Detail

3denní pohádkový romantický pobyt

Wellness hotely - různé Parkhotel Morris Nový Bor

Vychutnejte si tři dny plné romantiky se svým nejbližším. Užijte si romanticky vyzdobený pokoj, relaxační koupele a uvolňující zábaly. Prožijte především společný čas!

od 3400 Kč
Detail

Wellness hýčkání "Sladovna"

Pivní lázně Hotel Sladovna

Prožijte romantické chvíle ve dvou v krásném prostředí Moravy. Nabízíme Vám např. relaxaci v hotelovém wellness centru nebo 2 skvělé procedury.

od 3650 Kč
Detail

Odpočinek "Sladovna"

Pivní lázně Hotel Sladovna

Hotel Sladovna Vám nabízí romantický pobyt v příjemném prostředí nedaleko Brna. Prožijte krásné chvíle se svou milovanou osobou.

od 2300 Kč
Detail

Luxusní romantický pobyt

Pivní lázně Hotel Sladovna

Překvapte ženu svého života a pozvěte ji do romantického prostředí hotelu Sladovna. Prožijete spolu neopakovatelné chvíle plné odpočinku a relaxace.

od 4250 Kč
Detail

Romantický pobyt na horách, 2 noci

Wellness hotely - různé Hotel Červenohorské sedlo***

Užijte si romantický pobyt na vrcholku hor! Určitě bude pobyt pro Vás i Vašeho partnera krásným zážitkem.

od 2800 Kč
Detail