Víkendový pobyt pro dva

Relax speciál

Františkovy Lázně Hotel BOHEMIA relax

Speciální pobyt určený pro páry s procedurami určenými zvlašť pro dámu a zvlášť pro pána. Užijete si společné chvilky a my se o Vás dobře postaráme.

od 2995 Kč
Detail

Romantický pobyt na Kaskádě 2 noci

Wellness hotely - různé Golf Hotel Kaskáda

Zažijte romantiku v Golf Hotelu Kaskáda! Ten pro vás připravil 2 noci v romantickém apartmá se snídaněmi, romantickou večeří, vstupem do wellness centra, masaž a příjemné chvíle v privátním...

od 2550 Kč
Detail

Romance

Mariánské Lázně Cristal Palace

Dopřejte si romantiku ve čtyřhvězdičkovém hotelu s wellness procedury a romantickou večeří při svíčkách. Společné chvíle jsou nezapomenutelné pro Vás oba.

od 4000 Kč
Detail

Romantika

Lázně Lednice Relax Hotel Štork

Balíček ocení všichni zamilovaní. Ti si totiž díky němu mohou dopřát pěkné ubytování, pobyt v infrakabině, vířivku, čokoládovou masáž a sekt přímo na pokoj.

od
Detail

Romantika pro páry

Františkovy Lázně Hotel BOHEMIA relax

Speciální poby určený pro páry s určenými procedurami pro dámu a pro pána. Užijte si procedury jako mšenskou bylinnou koupel, nebo pivní koupel.

od 2495 Kč
Detail

Romantické dny jen pro Vás dva

Mariánské Lázně Hotel FLORA

Prožijte romantické chvíle v Hotelu Flora! Na zamilované páry tu čeká kvalitní ubytování s polopenzí, lahev dobrého vína, aroma masáž a volný vstup do bazénu.

od 2286 Kč
Detail

Romantika

Lázně Luhačovice Boutique Hotel Radun

Užijte si naplno jeden druhého a obohaťte svůj vztah pohádkovou dávkou romantiky. Připravili jsme pro Vás pobyt plný společného sdílení a také relaxaci pro Vaše tělo.

od 3991 Kč
Detail

Romantický pobyt

Wellness hotely Slovensko Hotel Zochova Chata

Zažijte s partnerem krásné, jedinečné chvíle ve dvou. Romantická večeře při svíčkách, láhev sektu s jahodami, společná párová masáž pro Vás i Vašeho partnera, vstup do exkluzivního Spa & Wellness....

od 5871 Kč
Detail

To nejlepší z Radunu ****

Lázně Luhačovice Boutique Hotel Radun

Jsme tu pro Vás a očekáváme Vaše přání. Vnímejte náš zájem o Vás, vnímejte genius loci místa, vnímejte přírodu, vnímejte blízké lidství, odpočívejte. U nás jste v bezpečí …

od 3991 Kč
Detail

Medical top relax Hawaii

Mariánské Lázně PARKHOTEL GOLF

Krásné vzpomínky jsou k nezaplacení, a proto překvapte svou milou romantickým pobytem. Jistě se Vám vrhne do náruče! Pobyt je vhodný k uvolnění a předcházení stresu, ale hlavně budete mít chvíli...

od
Detail

Romantika pod hvězdami

Lázně Jeseník Wellness & Spa hotel Villa Regenhart

Nevíte, jak překvapit svou drahou polovičku? Pak zde pro Vás máme jedinečné a originální řešení v podobě 3 denního romantického pobytu, který jistě potěší.

od
Detail

Romantický spa wellness pobyt

Wellness hotely - různé HOTEL BERG

Romantický pobyt v hotelu Berg jistě potěší Vás i Vaši drahou polovičku. Užijte si například privátně vířivou vanu s lahví Prosecca a volný vstup do Privátní Spa Welness a fitness.

od 3350 Kč
Detail

Wellness hýčkání

Pivní lázně Hotel Sladovna

Prožijte romantické chvíle ve dvou v krásném prostředí Moravy. Nabízíme Vám např. relaxaci v hotelovém wellness centru nebo 2 skvělé procedury.

od
Detail

Luxusní romantický pobyt

Pivní lázně Hotel Sladovna

Překvapte ženu svého života a pozvěte ji do romantického prostředí hotelu Sladovna. Prožijete spolu neopakovatelné chvíle plné odpočinku a relaxace.

od
Detail

Romantický pobyt na horách, 2 noci

Wellness hotely - různé Hotel Červenohorské sedlo***

Užijte si romantický pobyt na vrcholku hor! Určitě bude pobyt pro Vás i Vašeho partnera krásným zážitkem.

od 2095 Kč
Detail

Za relaxací a wellness, 2 noci

Pivní lázně Hotel Sladovna

Tři dny plné nezapomenutelné chvil, přijeďte relaxovat do Hotelu sladovna a užijte si neomezený vstup do wellness centra, privátní whirlpool s lahví sektu a nebo romantickou večeři při svíčkách.

od 2850 Kč
Detail

Romantický pobyt

Wellness hotely Slovensko Zámecký hotel Galicia Nueva

Užijte si pobyt v zámeckém stylu plný romantických společných okamžiků. Výborná večeře s kvalitním sektem nebo neomezený vstup do wellness se postarají o nezapomenutelné chvíle ve dvou.

od 4475 Kč
Detail

Víkend pro muže a ženu

Lázně Poděbrady Hotel Bellevue - Tlapák

Zapomeňte na všechny starosti všedních dnů a přijeďte za relaxací do lázní Poděbrady, kde můžete nerušeně odpočívat v příjemné atmosféře. Navíc na Vás čekají báječné procedury!

od 3995 Kč
Detail

Wellness víkendový pobyt Berg

Wellness hotely - různé HOTEL BERG

Užijte si skvělý víkend ve dvou plný báječných procedur, díky kterým zažijete nezapomenutelné chvíle a načerpáte spoustu nové energie do dalších dnů. Tak neváhejte, určitě budete spokojeni.

od 4100 Kč
Detail

Romantický pobyt na zámku

Wellness hotely - různé Zámecký resort Sobotín

Překvapte svou milou či milého a navštivte společně Zámecký resort Sobotín, kde si vychutnáte romantické chvíle, které se nezapomínají. Jen co vstoupíte, dýchne na vás kouzelná atmosféra.

od 10000 Kč
Detail