Nevíte kam na víkend? Vyberte si u nás z nabídky prověřených lázeňských a wellness víkendových pobytů. Navštívit můžete tradiční české lázeňské lokality, jako např. Mariánské lázně, Františkovy lázně, Karlovy Vary a mnoho dalších. Součástí naší nabídky jsou i víkendové pobyty v dalších šesti státech střední Evropy. Nevíte-li si rady, jaký víkendový pobyt vybrat, naši operátoři Vám rádi pomohou.

Oblíbené víkendové pobyty

Víkendový wellness pobyt

Lázně Karlovy Vary Spa Hotel Schlosspark

Přijeďte si odpočinout do proslulých lázeňských Karlových Varů a dopřejte si prvotřídní péči! Relaxační pobyt Vám dodá energii, kterou už delší dobu postrádáte.

od
Detail

Odpočinkový wellness víkend

Lázně Karlovy Vary Park Spa Hotel Sirius

Dopřejte si volný víkend a přijeďte zregenerovat Vaše tělo do PARK SPA HOTELU SIRIUS ****! Čeká na Vás stylové ubytování, wellness procedury a prohlídka muzea. Pobyt je vhodný pro každého, kdo rád...

od
Detail

Víkendový jarní restart, 3 noci

Lázně Jeseník Wellness & Spa hotel Villa Regenhart

Cítíte se po dlouhé zimě unaveni a bez energie? Využijte nabídku Villy Regenhart a dopřejte si pobyt, při kterém si odpočine nejen Vaše tělo, ale i mysl.

od
Detail

Červencový prodloužený víkend

Lázně Lednice Spa Resort Lednice

Prodlužte si víkend a užijte si volné letní dny pobytem ve SPA Resortu Lednice. Těšit se můžete na tři báječné procedury a pohodovou relaxaci v hotelovém bazénu s jodobromovou mořskou vodou.

od
Detail

Wellness pobyt s L’occitane

Wellness hotely - různé Savoy Hotel

Relaxujte a nechte o sebe pečovat! Čerstvý vzduch Vám jedině prospěje. V hotelu Savoy **** je vždy prima!

od
Detail

Wellness pobyt

Wellness hotely - různé Wellness hotel Corona

Přijeďte si odpočinout do Hotelu Corona. Balíček zahrnuje neomezený vstup do sauny a hotelového fitness centra, regenerační masáž a whirpool. Relaxace je nutná v každém věku a každém ročním období!

od
Detail

3-denní relaxační pobyt

Wellness hotely - různé Hotel Morris Česká Lípa

Užijte si 3 dny plné relaxace v hotelu Morris v České Lípě. Balíček obsahuje 5 procedur nebo privátní vstup do hotelového wellness.

od
Detail

3-denní relaxační pobyt s Gernétic procedurami

Wellness hotely - různé Hotel Morris Česká Lípa

Dopřejte si odpočinek a relaxaci v příjemném prostředí hotelu Morris v České Lípě. Balíček obsahuje 7 procedur a privátní vstup do hotelového wellness.

od
Detail

3-denní VIP dámský pobytový balíček

Wellness hotely - různé Hotel Morris Česká Lípa

Balíček určený pouze pro dámy! Dopřejte si 3 úžasné dny plné relaxace v příjemném prostředí hotelu Morris v České Lípě, kde na Vás čeká 7 procedur a privátní vstup do wellness centra.

od
Detail

Relaxační pobyt pro zamilované

Wellness hotely - různé Hotel Morris Česká Lípa

Užijte si s partnerem romanticky laděný pobyt v krásném prostředí hotelu Morris v České Lípě. Na společně strávené chvíle nikdy nezapomenete.

od
Detail

Wellness pobyt

Wellness hotely - různé Alfa Resort

Vychutnejte si jedinečné prostředí, které Vám bezesporu Alfa Resort nabízí. Vychutnejte si zde tři pohodové dny spojené s příjemným odpočinkem a načerpejte zde potřebnou sílu a energii do dalších dnů.

od
Detail

Wellness hýčkání

Pivní lázně Hotel Sladovna

Prožijte romantické chvíle ve dvou v krásném prostředí Moravy. Nabízíme Vám např. relaxaci v hotelovém wellness centru nebo 2 skvělé procedury.

od
Detail

Luxusní romantický pobyt

Pivní lázně Hotel Sladovna

Překvapte ženu svého života a pozvěte ji do romantického prostředí hotelu Sladovna. Prožijete spolu neopakovatelné chvíle plné odpočinku a relaxace.

od
Detail

Wellness pobyt pro milovníky piva

Pivní lázně Hotel Sladovna

Jste milovníci zlatavého moku? Tak právě pro Vás je připraven tento balíček s pivními procedurami a ochutnávkou produktů Pivovaru Černá Hora.

od
Detail

Víkendový pobyt

Lázně Rajecké Teplice Hotel RELAX*** Rajecké Teplice

Užijte si víkend plný relaxace a odpočinku. Těšit se můžete na odpočinek v masážním křesle a nebo na možnost využití wellness či fitness přímo v hotelu. Tak neváhejte a přijeďte načerpat novou...

od
Detail

FAMILY FUN

Vysoké Tatry - wellness Hotel AquaCity Seasons

Užijte si pobyt v Aquaparku AquaCity Poprad s 13 bazény, tobogány a vodními atrakcemi. Zázemí hotelu, víkendové animační programy..ideální místo pro rodinnou dovolenou.

od
Detail

FAMILY FUN

Vysoké Tatry - wellness Hotel AquaCity Mountain View

Dopřejte si úžasný rodinný pobyt v kouzelném prostředí Vysokých Tater, kde na vás nezapomenutelné čekají chvíle plné zábavy, odpočinku a relaxace.

od
Detail

FAMILY FUN

Vysoké Tatry - wellness Hotel Riverside

Užijte si nezapomenutelnou rodinnou dovolenou v Aquaparku AquaCity Poprad s vnitřními i venkovními bazény, tobogány a vodními atrakcemi.

od
Detail

Light víkend plus

Termální lázně Patince a okolí Wellness hotel Patince

Čtyři dny nabité wellness procedurami na Vás čekají díky tomuto skvělému pobytu ve Wellness hotelu Patince. Nenechte si ujít tuto skvělou nabídku a přijeďte načerpat novou energii do dalších dnů!

od
Detail

Light víkendový pobyt

Termální lázně Patince a okolí Wellness hotel Patince

Užijte si ničím nerušený víkend, plný vodních aktivit a pohodové relaxace v sauně. Nechte se zlákat a přijeďte do Wellness hotelu Patince. Určitě nebudete litovat, Vaše spokojenost je zaručena!

od
Detail

Pobyt v lázních je ověřená metoda, jak se zbavit stresu a utužit si zdraví. Dopřejte si i vy odpočinek v lázních, stejně jako tisíce lidí před Vámi. Můžete si vybrat z bohaté nabídky lázeňských pobytů, wellness pobytů a dalších relaxačních pobytů za standardní i snížené ceny. Lázeňské balíčky Vás příjemně překvapí svou rozmanitostí. Na své si přijdou nejen milovníci pasivní relaxace. Bohatý výběr procedur je připraven i pro zákazníky, kteří dávají přednost aktivním formám odpočinku.