Nevíte kam na víkend? Vyberte si u nás z nabídky prověřených lázeňských a wellness víkendových pobytů. Navštívit můžete tradiční české lázeňské lokality, jako např. Mariánské lázně, Františkovy lázně, Karlovy Vary a mnoho dalších. Součástí naší nabídky jsou i víkendové pobyty v dalších šesti státech střední Evropy. Nevíte-li si rady, jaký víkendový pobyt vybrat, naši operátoři Vám rádi pomohou.

Oblíbené víkendové pobyty

Zimní pohádka

Františkovy Lázně Hotel BOHEMIA relax

Zimní pohádka je to pravé pro tenhle zimní čas. Čeká Vás například kokosová masáž, solárium či vibrační plošina.

od
Detail

Relaxační dny

Františkovy Lázně Lázeňský hotel PYRAMIDA I

Relaxujte na kraji Františkových lázní s masáží, zábalem a vstupem do bazénu a sauny + parafinovým zábalem rukou

od
Detail

Program Minikúra

Mariánské Lázně Spa hotel Vltava

Dopřejte si nerušený odpočinek s polopenzí, dvěma procedurami denně a volným vstupem do bazénu a sauny!

od
Detail

Program Minirelax

Mariánské Lázně Spa hotel Vltava

Minirelax je pro každého, kdo potřebuje v dnešní uspěchané době chvilku pro sebe, nabízí Vám ubytování s polopenzí a léčebnými procedurami v srdci Mariánských Lázní.

od
Detail

Čokoládový sen

Mariánské Lázně Hotel Continental

Dopřejte si čokoládové okouzlení v podobě masáže pravou čokoládou, parafínový zábal či oxygenterapii. Vychutnejte si tři nezapomenutelné dny v hotelu Continental. Bude o Vás postaráno.

od
Detail

Medical elixír

Mariánské Lázně PARKHOTEL GOLF

Ozdravný pobyt, který využívá tradičních léčebných metod. Svěřte se do rukou profesionálů a nechte o sebe pečovat. Okolí hotelu je ideální pro procházkám a aktivnímu odpočinku.

od
Detail

Zámecký wellness pobyt

Lázně Karlovy Vary Spa Hotel Zámek Lužec

Poznejte kouzlo historie a dopřejte si odpočinek s plnou penzí a příjemnými procedurami na Hotelu Zámek Lužec. Věříme, že Vás naláká tento pobyt pro relax v klidu a na čerstvém vzduchu.

od
Detail

Víkendový wellness pobyt

Lázně Karlovy Vary Spa Hotel Schlosspark

Přijeďte si odpočinout do proslulých lázeňských Karlových Varů a dopřejte si prvotřídní péči! Relaxační pobyt Vám dodá energii, kterou už delší dobu postrádáte.

od
Detail

Ambassador víkend

Lázně Karlovy Vary Grandhotel Ambassador Národní dům

Oddejte se relaxaci v samém centru Karlových Varů! V luxusním prostředí secesní budovy se budete cítit jako v pohádce a domů se vrátíte zcela odpočati.

od
Detail

Odpočinkový wellness víkend

Lázně Karlovy Vary Park Spa Hotel Sirius

Dopřejte si volný víkend a přijeďte zregenerovat Vaše tělo do PARK SPA HOTELU SIRIUS ****! Čeká na Vás stylové ubytování, wellness procedury a prohlídka muzea. Pobyt je vhodný pro každého, kdo rád...

od
Detail

Lyžařský wellness, 2 noci

Termální lázně Velké Losiny Wellness Hotel Diana

Malebné podhůří Jeseníků Vám nabídne ideální zázemí pro Váš zimní odpočinek. Čeká na Vás vyhlášená česká kuchyně, wellness a spousta zážitků.

od
Detail

Prodloužený víkend

Lázně Luhačovice Vila Perštýn

Dopřejte si prodloužený víkend! Načerpáte energii, odpočinete si a navíc poznáte kouzlo Luhačovic. Pobyt je vhodný i jako dárek pro rodiče, kamarády či sebe samé.

od
Detail

Víkendový pobyt

Lázně Luhačovice Vila Perštýn

Nechte o sebe pečovat a dopřejte si volný víkend plný radovánek. Čas od času se dostaví únavu a je lepší jí předcházet. V nadcházejícím týdnu se budete hned cítit lépe a plni elánu.

od
Detail

Beauty wellness víkend

Wellness hotely - různé DAROVANSKÝ DVŮR RESORT KONGRES & GOLF HOTEL

Beauty víkend Vám navrátí krásu a vitalitu. Čeká na Vás pěkné ubytování, 2 vstupy do wellness centra, 2 procedury, sportovní aktivita a v sezoně plavání ve venkovním bazénu.

od
Detail

Pobytový balíček Safír

Wellness hotely - různé Wellness Hotel Diamant

Pobytový balíček Safír Vám nabízí mimo jiné aroma masáž, sportovní masáž, slavnostní večeři a vstup do celého wellness centra. Dopřejte si trochu luxusu!

od
Detail

Pobytový balíček Smaragd

Wellness hotely - různé Wellness Hotel Diamant

Tento luxusní pobyt svým klientům nabízí například kávový peeling, regenerační masáž, hodinu v privátním klubu a spoustu dalších služeb. Nechte se rozmazlovat!

od
Detail

Pobytový balíček Diamant

Wellness hotely - různé Wellness Hotel Diamant

Luxusní diamantový balíček nabízí ubytování v pětihvězdičkovém pokoji, Thalasso koupel, rýžový povznášející zábal, aroma masáž a také vstup do wellness centra. Péči potřebuje každý!

od
Detail

Sweet harmony

Wellness hotely - různé Wellness Hotel Diamant

Sweet harmony nabízí kromě aroma balíčku i slavnostní večeři o třech chodech a využívání wellness centra po celou dobu pobytu. Odpočinek je nutný v každé věku!

od
Detail

Magic day

Wellness hotely - různé Wellness Hotel Diamant

Vychutnejte si relax a odpočinek za pomoci balíčku Magic day. Luxusní 5* ubytování, slavnostní večeře o pěti chodech, společná koupel s vůní mandarinky, masáž hlavy a další služby. Uvidíte, že...

od
Detail

Dámská jízda

Wellness hotely - různé ERMI HOTEL

Dopřejte si jedinečnou relaxaci s Vaší kamarádkou a nechce o sebe pečovat! Budete se cítit lépe a Vaše pleť tento nápad zaručeně ocení.

od
Detail

Pobyt v lázních je ověřená metoda, jak se zbavit stresu a utužit si zdraví. Dopřejte si i vy odpočinek v lázních, stejně jako tisíce lidí před Vámi. Můžete si vybrat z bohaté nabídky lázeňských pobytů, wellness pobytů a dalších relaxačních pobytů za standardní i snížené ceny. Lázeňské balíčky Vás příjemně překvapí svou rozmanitostí. Na své si přijdou nejen milovníci pasivní relaxace. Bohatý výběr procedur je připraven i pro zákazníky, kteří dávají přednost aktivním formám odpočinku.