Nevíte kam na víkend? Vyberte si u nás z nabídky prověřených lázeňských a wellness víkendových pobytů. Navštívit můžete tradiční české lázeňské lokality, jako např. Mariánské lázně, Františkovy lázně, Karlovy Vary a mnoho dalších. Součástí naší nabídky jsou i víkendové pobyty v dalších šesti státech střední Evropy. Nevíte-li si rady, jaký víkendový pobyt vybrat, naši operátoři Vám rádi pomohou.

Oblíbené víkendové pobyty

Wellness pobyt Energy

Lázně Sárvár Spirit Hotel Thermal Spa superior

Vyražte si na prodloužený víkend do Maďarska! Nejen, že se budete cítit dobře, ale i si odpočinete a Vaše tělo a zdraví to jistě ocení.

od 11505 Kč
Detail

VIP wellness víkend

Lázně Luhačovice ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotel

Dopřejte si prodloužený víkend s volným vstupem do wellness centra s bazénem a saunovým světem a speciálními procedurami pro muže a ženu. Dokonalost pobytu doplní gastronomický zážitek.

od 8085 Kč
Detail

Romantika v lázních

Lázně Karlovy Vary Hotel Imperial ****Superior

Balíček Romantika v lázních Vám nabízí odpočinek a navrácení energie. Přijeďte k nám a užijte si aromaterapeutickou masáž částečnou a mnoho dalšího.

od 7875 Kč
Detail

Relax

Wellness hotely - různé Hotel Brno Maximus Resort ****

Užijte si své volné dny relaxací a odpočinkem v saunovém a wellness světě v Brně. Privátní koupel Vám uvolní Vaše tělo i mysl.

od 7270 Kč
Detail

Program Minikúra

Mariánské Lázně Spa Resort Hvězda

Dopřejte si odpočinek při programu Minikúra. Dvě léčebné procedury denně, polopenze a mnoho dalších výhod s kartou Marienbad Kur & Spa Card!

od 7101 Kč
Detail

Mořské pohlazení

Lázně Poděbrady SPA Hotel Felicitas ****

Pobyt nabízí kromě ubytování a polopenze také bohatý relaxační program + vysoce relaxační a luxusní tělová ošetření francouzskou tělovou kosmetikou THALGO!

od 7090 Kč
Detail

Sweet harmony

Wellness hotely - různé Wellness Hotel Diamant

Sweet harmony nabízí kromě aroma balíčku i slavnostní večeři o třech chodech a využívání wellness centra po celou dobu pobytu. Odpočinek je nutný v každé věku!

od 6900 Kč
Detail

Relaxační pobyt Fit & Active

Lázně Poděbrady SPA Hotel Felicitas ****

Buďte fit, ale zároveň si vychutnejte relaxaci! Pobyt určený všem, kteří upřednostňují aktivní odpočinek.

od 6790 Kč
Detail

Program Minikúra

Mariánské Lázně Spa resort Centrální lázně

Dopřejte si dostatečný odpočinek v podobě programu Minikúra. Čekají Vás dvě léčebné procedury denně, vstup do historických Římských lázní i bohaté vzdělávací a animační programy.

od 6750 Kč
Detail

Kleopatřin víkend - pro ženy

Lázně Poděbrady Hotel Golfi ***superior

Víkendový pobyt určený pro ženy, které kladou vysoké požadavky v péči o své tělo a preferují maximální odpočinek během víkendu. Balíček obsahuje zajímavé kosmetické procedury.

od 6700 Kč
Detail

Pobytový balíček Diamant

Wellness hotely - různé Wellness Hotel Diamant

Luxusní diamantový balíček nabízí ubytování v pětihvězdičkovém pokoji, Thalasso koupel, rýžový povznášející zábal, aroma masáž a také vstup do wellness centra. Péči potřebuje každý!

od 6450 Kč
Detail

Luxusní dárek pro ženy

Lázně Bělohrad Spa resort Tree of Life ****

Dopřejte si opravdový odpočinek a nechte se rozmazlit osvědčenými procedurami s viditelným výsledkem a pocitem uspokojení.

od 6400 Kč
Detail

Prodloužený víkend

Lázně Luhačovice Luxury spa & wellness Vila Valaška

Nechejte se nalákat prodlouženým víkendem v Luhačovicích s relaxačními procedurami, které uleví Vašemu tělu a Vaší mysli. Minimálně jednou za čas je potřeba utéct od pracovních povinností.

od 6340 Kč
Detail

Relaxační pobyt Pomerančový sen

Lázně Poděbrady SPA Hotel Felicitas ****

Speciální pobyt Pomerančový sen Vám nabízí ubytování na 3 noci s polopenzí, masáží s peelingem, zábalem na ruce, hydrojetem a sametovým zábalem chodidel. Nechte o sebe pečovat profesionály!

od 6250 Kč
Detail

Wellness & spa pobyt

Františkovy Lázně Spa & Kur Hotel Harvey

Dopřejte si krátké uvolnění... Bude na Vás čekat aromamasáž, fango zábal, perličková koupel, parafínový zábal na ruce a samozřejmě také volný vstup do hotelového wellness centra.

od 6216 Kč
Detail

Program Minikúra

Mariánské Lázně Grandhotel PACIFIK

Dopřejte si dostatečný odpočinek s polopenzí, dvěma procedurami denně a volným vstupem do bazénu a sauny s krásami lázeňského prostředí na dosah!

od 6183 Kč
Detail

Lázeňský relax

Lázně Jáchymov Lázeňský hotel Radium Palace

Tento víkednový relaxační pobyt zahrnuje např. oxygenoterapii, radonovou koupel, aquagymnastiku, solnou jeskyni...

od 6180 Kč
Detail

Požitkářský pobyt pro náročné

Mariánské Lázně Cristal Palace

Exkluzivní pobyt s nabídkou programu pro "ni" a pro "něho"! Přijeďte si užít luxusní pobyt s třemi procedurami a degustačním menu...

od 6100 Kč
Detail

Pobytový balíček Smaragd

Wellness hotely - různé Wellness Hotel Diamant

Tento luxusní pobyt svým klientům nabízí například kávový peeling, regenerační masáž, hodinu v privátním klubu a spoustu dalších služeb. Nechte se rozmazlovat!

od 5850 Kč
Detail

Romantický pobyt

Wellness hotely Slovensko Hotel Zochova Chata

Zažijte s partnerem krásné, jedinečné chvíle ve dvou. Romantická večeře při svíčkách, láhev sektu s jahodami, společná párová masáž pro Vás i Vašeho partnera, vstup do exkluzivního Spa & Wellness....

od 5829 Kč
Detail

Pobyt v lázních je ověřená metoda, jak se zbavit stresu a utužit si zdraví. Dopřejte si i vy odpočinek v lázních, stejně jako tisíce lidí před Vámi. Můžete si vybrat z bohaté nabídky lázeňských pobytů, wellness pobytů a dalších relaxačních pobytů za standardní i snížené ceny. Lázeňské balíčky Vás příjemně překvapí svou rozmanitostí. Na své si přijdou nejen milovníci pasivní relaxace. Bohatý výběr procedur je připraven i pro zákazníky, kteří dávají přednost aktivním formám odpočinku.