Nevíte kam na víkend? Vyberte si u nás z nabídky prověřených lázeňských a wellness víkendových pobytů. Navštívit můžete tradiční české lázeňské lokality, jako např. Mariánské lázně, Františkovy lázně, Karlovy Vary a mnoho dalších. Součástí naší nabídky jsou i víkendové pobyty v dalších šesti státech střední Evropy. Nevíte-li si rady, jaký víkendový pobyt vybrat, naši operátoři Vám rádi pomohou.

Oblíbené víkendové pobyty

Romantika

Lázně Luhačovice Boutique Hotel Radun

Užijte si naplno jeden druhého a obohaťte svůj vztah pohádkovou dávkou romantiky. Připravili jsme pro Vás pobyt plný společného sdílení a také relaxaci pro Vaše tělo.

od 3910 Kč
Detail

To nejlepší z Radunu ****

Lázně Luhačovice Boutique Hotel Radun

Jsme tu pro Vás a očekáváme Vaše přání. Vnímejte náš zájem o Vás, vnímejte genius loci místa, vnímejte přírodu, vnímejte blízké lidství, odpočívejte. U nás jste v bezpečí …

od 3910 Kč
Detail

Relaxuj

Lázně Luhačovice Hotel Vila Viola

Pokud si chcete odpočinout a nechat zrelaxovat Vaše tělo, tak balíček Relaxuj, který obsahuje klasickou masáž a rašelinový zábal zad a šíje, bude tím nejlepším dárkem, který si můžete dopřát!

od
Detail

Melounové osvěžení

Lázně Luhačovice Hotel Vila Viola

Zapomeňte na každodenní stereotyp a přijeďte si odpočinout do Lázní Luhačovice. Dopřejte si melounové osvěžení, které Vám dodá novou a tolik potřebnou energii.

od
Detail

Letní levandulové potěšení

Lázně Luhačovice Hotel Vila Viola

Dopřejte si 4 dny relaxace a odpočinku v příjemném prostředí Lázní Luhačovice. K dokonalému uvolnění na Vás čeká masáž zad a šíje, parafínový zábal rukou nebo jemná masáž nohou, to vše s...

od
Detail

Lázeňský relax (2 noci)

Františkovy Lázně Lázeňský dům Palace Bellaria

Krátký pobyt v lázních může znamenat pro Vaše zdraví dobrou příležitost, jak udělat pro své tělo něco užitečného a příjemného. Přijeďte k nám a poznejte sami!

od 2484 Kč
Detail

Lázeňský relax (3 noci)

Františkovy Lázně Lázeňský dům Palace Bellaria

Krátký pobyt ve Františkových Lázních plný odpočinku a relaxace. Součástí balíčku je například ubytování na 3 noci s polopenzí, 4 procedury nebo volný vstup do bazénu s mírně slanou vodou.

od 3726 Kč
Detail

Golfový balíček

Mariánské Lázně Wellness hotel Esplanade Spa & Golf Resort

Tři dny plné golfu v hotelu Esplanade Spa & Golf Resort. Kromě tohoto úžasného sportu na vás čeká luxusní ubytování, polopenze, uhličitá minerální koupel a volný vstup do fitness a bazénu.

od 7155 Kč
Detail

Wellness pobyt

Wellness hotely - různé Alfa Resort

Vychutnejte si jedinečné prostředí, které Vám bezesporu Alfa Resort nabízí. Vychutnejte si zde tři pohodové dny spojené s příjemným odpočinkem a načerpejte zde potřebnou sílu a energii do dalších dnů.

od
Detail

Wellness Beauty

Františkovy Lázně SPA HOTEL DIANA

Dopřejte si odpočinek ve Františkových Lázních v prostředí areálu Diana. Pobyt se třemi procedurami, bezplatným zapůjčením holí na nordic walking Vás nabije novou energií!

od 3564 Kč
Detail

Víkend pro zdraví

Lázně Jáchymov Penzion Dagmar

Odpočiňte si od všedních dnů a prožijte pravou víkendovou relaxaci! Vyzkoušíte procedury, užijete si procházek a domů se budete vracet plni energie. Není nad efektivně strávený volný čas na...

od 2900 Kč
Detail

SPA víkend

Lázně Bělohrad Spa resort Tree of Life ****

Užijte si příjemný víkend podle Vašich představ. Je jen na vás, jaké procedury si ke svému Spa víkendu vyberete, pokud budete mít zájem. I krátkodobý odpočinek přinese své ovoce.

od 3900 Kč
Detail

Lázeňský víkend

Lázně Bělohrad Spa resort Tree of Life ****

Dopřejte si zasloužený víkendový odpočinek po náročném týdnu v hotelu Tree of Life. Užijte si Organic & Garden Spa, či hotelový bazén po celou dobu pobytu.

od 4900 Kč
Detail

Luxusní dárek pro ženy

Lázně Bělohrad Spa resort Tree of Life ****

Dopřejte si opravdový odpočinek a nechte se rozmazlit osvědčenými procedurami s viditelným výsledkem a pocitem uspokojení.

od 6400 Kč
Detail

Zimní víkendový pobyt

Lázně Bělohrad Spa resort Tree of Life ****

Zpříjemněte si zimní období v krásném prostředí s procedurami, které Vám zahřejí zkřehlé tělo a potěší Vaší duši. Tento odpočinek je ideální pro chladné dny, jistě nebudete litovat, můžeme jen...

od 4400 Kč
Detail

Wellness pobyt s L’occitane

Wellness hotely - různé Savoy Hotel

Relaxujte a nechte o sebe pečovat! Čerstvý vzduch Vám jedině prospěje. V hotelu Savoy **** je vždy prima!

od 5610 Kč
Detail

WELLNESS pobyt

Wellness hotely - různé Hotel LEV**** Lovosice

Poznávejte krásy severních Čech v okolí našeho hotelu a dopřejte si relaxační víkend s příjemnou masáží.

od 3095 Kč
Detail

Romantický pobyt

Wellness hotely - různé Hotel LEV**** Lovosice

Překvapte svého partnera a vychutnejte si pohodový víkend plný romantiky s večeří a vstupem do wellness. Budete mít čas jeden pro druhého!

od 2445 Kč
Detail

EXKLUZIVNÍ pobyt

Wellness hotely - různé Hotel LEV**** Lovosice

Naplánujte si výlet na sever Čech a zastavte se u nás! Připravili jsme si pro Vás tento speciální pobyt se stravou, wellnessem a saunou.

od 2745 Kč
Detail

Aktivní pobyt 50+ 3 dny (s víkendem)

Wellness hotely - různé Horský hotel Čeladenka

Wellness pobyt pro seniory, kteří mají chuť užívat si ve svém věku života naplno, odpočívat, relaxovat a poznávat krásnou krajinu Čeladné.

od 3490 Kč
Detail

Pobyt v lázních je ověřená metoda, jak se zbavit stresu a utužit si zdraví. Dopřejte si i vy odpočinek v lázních, stejně jako tisíce lidí před Vámi. Můžete si vybrat z bohaté nabídky lázeňských pobytů, wellness pobytů a dalších relaxačních pobytů za standardní i snížené ceny. Lázeňské balíčky Vás příjemně překvapí svou rozmanitostí. Na své si přijdou nejen milovníci pasivní relaxace. Bohatý výběr procedur je připraven i pro zákazníky, kteří dávají přednost aktivním formám odpočinku.