Nevíte kam na víkend? Vyberte si u nás z nabídky prověřených lázeňských a wellness víkendových pobytů. Navštívit můžete tradiční české lázeňské lokality, jako např. Mariánské lázně, Františkovy lázně, Karlovy Vary a mnoho dalších. Součástí naší nabídky jsou i víkendové pobyty v dalších šesti státech střední Evropy. Nevíte-li si rady, jaký víkendový pobyt vybrat, naši operátoři Vám rádi pomohou.

Oblíbené víkendové pobyty

Wellness & Spa, 2 noci

Wellness hotely Slovensko Hotel Kaskády ****

Vyhřejte se v termálních bazénech, saunách, parních koupelích a na vyhřívaných lehátkách. Čeká na Vás celkové uvolnění, které Vás dostane do kondice.

od 4345 Kč
Detail

Dámská záležitost

Wellness hotely - různé Zámecký resort Sobotín

Milé dámy, přijměte pozvání Zámeckého resortu Sobotím a dopřejte si luxusní chvíli sami pro sebe. Jistě si tento pobyt zasloužíte, nemyslíte?

od 4900 Kč
Detail

Pánská záležitost s Albertem

Wellness hotely - různé Zámecký resort Sobotín

Nejen dámy, ale i pánové mají nárok na zasloužený odpočinek! Kde jinde byste mohli být spokojeni, než v zámeckém resortu s pivovarem.

od 4900 Kč
Detail

Relax na zámku

Wellness hotely - různé Zámecký resort Sobotín

Zámecký resort Sobotín Vám nabídne luxusní pobyt v hotelu Klein, výjimečnou atmosféru a především prvotřídní odpočinek. Budete se zde cítit jako v bavlnce.

od 12500 Kč
Detail

Romantický pobyt na zámku

Wellness hotely - různé Zámecký resort Sobotín

Překvapte svou milou či milého a navštivte společně Zámecký resort Sobotín, kde si vychutnáte romantické chvíle, které se nezapomínají. Jen co vstoupíte, dýchne na vás kouzelná atmosféra.

od 10000 Kč
Detail

Romantika

Lázně Luhačovice Boutique Hotel Radun

Užijte si naplno jeden druhého a obohaťte svůj vztah pohádkovou dávkou romantiky. Připravili jsme pro Vás pobyt plný společného sdílení a také relaxaci pro Vaše tělo.

od 3991 Kč
Detail

To nejlepší z Radunu ****

Lázně Luhačovice Boutique Hotel Radun

Jsme tu pro Vás a očekáváme Vaše přání. Vnímejte náš zájem o Vás, vnímejte genius loci místa, vnímejte přírodu, vnímejte blízké lidství, odpočívejte. U nás jste v bezpečí …

od 3991 Kč
Detail

Relaxuj

Lázně Luhačovice Hotel Vila Viola

Pokud si chcete odpočinout a nechat zrelaxovat Vaše tělo, tak balíček Relaxuj, který obsahuje klasickou masáž a rašelinový zábal zad a šíje, bude tím nejlepším dárkem, který si můžete dopřát!

od 2710 Kč
Detail

Lázeňský relax (2 noci)

Františkovy Lázně Lázeňský dům Palace Bellaria

Krátký pobyt v lázních může znamenat pro Vaše zdraví dobrou příležitost, jak udělat pro své tělo něco užitečného a příjemného. Přijeďte k nám a poznejte sami!

od
Detail

Lázeňský relax (3 noci)

Františkovy Lázně Lázeňský dům Palace Bellaria

Krátký pobyt ve Františkových Lázních plný odpočinku a relaxace. Součástí balíčku je například ubytování na 3 noci s polopenzí, 4 procedury nebo volný vstup do bazénu s mírně slanou vodou.

od
Detail

Wellness pobyt na zámku

Wellness hotely Slovensko Hotel The Grand Vígľaš

Dopřejte si dokonalý odpočinek v zámeckém prostředí s nádechem historie! Pobyt je vhodný pro každého, kdo ocení luxus a výjimečné chvíle.

od 3854 Kč
Detail

Wellness Beauty

Františkovy Lázně SPA HOTEL DIANA

Dopřejte si odpočinek ve Františkových Lázních v prostředí areálu Diana. Pobyt se třemi procedurami, bezplatným zapůjčením holí na nordic walking Vás nabije novou energií!

od
Detail

Wellness víkend

Lázně Karlovy Vary Hotel Salvator

Vychutnejte si dny plné odpočinku při wellness víkendu v luxusní hotelu. Ten pro Vás připravil ubytování s polopenzí, 3 procedury, saunu a whirlpool.

od 3156 Kč
Detail

SPA víkend

Lázně Bělohrad Spa resort Tree of Life ****

Užijte si příjemný víkend podle Vašich představ. Je jen na vás, jaké procedury si ke svému Spa víkendu vyberete, pokud budete mít zájem. I krátkodobý odpočinek přinese své ovoce.

od 3900 Kč
Detail

Lázeňský víkend

Lázně Bělohrad Spa resort Tree of Life ****

Dopřejte si zasloužený víkendový odpočinek po náročném týdnu v hotelu Tree of Life. Užijte si Organic & Garden Spa, či hotelový bazén po celou dobu pobytu.

od 4900 Kč
Detail

Luxusní dárek pro ženy

Lázně Bělohrad Spa resort Tree of Life ****

Dopřejte si opravdový odpočinek a nechte se rozmazlit osvědčenými procedurami s viditelným výsledkem a pocitem uspokojení.

od 6400 Kč
Detail

Relaxace v lázních

Lázně Teplice nad Bečvou Lázeňský dům Praha

Relaxujte v příjemném prostředí lázní během prodlouženého víkendu. Čekají na Vás relaxační procedury a vyzkoušet můžete také účinky místního léčivého pramene.

od 2748 Kč
Detail

Wellness pobyt s L’occitane

Wellness hotely - různé Savoy Hotel

Relaxujte a nechte o sebe pečovat! Čerstvý vzduch Vám jedině prospěje. V hotelu Savoy **** je vždy prima!

od
Detail

WELLNESS pobyt

Wellness hotely - různé Hotel LEV**** Lovosice

Poznávejte krásy severních Čech v okolí našeho hotelu a dopřejte si relaxační víkend s příjemnou masáží.

od 3195 Kč
Detail

EXKLUZIVNÍ pobyt

Wellness hotely - různé Hotel LEV**** Lovosice

Naplánujte si výlet na sever Čech a zastavte se u nás! Připravili jsme si pro Vás tento speciální pobyt se stravou a volným vstupem do bazénu, sauny a vířivky.

od 2845 Kč
Detail

Pobyt v lázních je ověřená metoda, jak se zbavit stresu a utužit si zdraví. Dopřejte si i vy odpočinek v lázních, stejně jako tisíce lidí před Vámi. Můžete si vybrat z bohaté nabídky lázeňských pobytů, wellness pobytů a dalších relaxačních pobytů za standardní i snížené ceny. Lázeňské balíčky Vás příjemně překvapí svou rozmanitostí. Na své si přijdou nejen milovníci pasivní relaxace. Bohatý výběr procedur je připraven i pro zákazníky, kteří dávají přednost aktivním formám odpočinku.