Nevíte kam na víkend? Vyberte si u nás z nabídky prověřených lázeňských a wellness víkendových pobytů. Navštívit můžete tradiční české lázeňské lokality, jako např. Mariánské lázně, Františkovy lázně, Karlovy Vary a mnoho dalších. Součástí naší nabídky jsou i víkendové pobyty v dalších šesti státech střední Evropy. Nevíte-li si rady, jaký víkendový pobyt vybrat, naši operátoři Vám rádi pomohou.

Oblíbené víkendové pobyty

3-denní dámský relaxační wellness pobyt s kosmetikou

Mariánské Lázně Golf Hotel Morris

Umocněte svou krásu a okouzlete svým půvabem za pomoci kosmetického balíčku, který obsahuje relaxační medovou masáž, kaviárovou kolagenovou masku, ošetření pleti a mnoho jiného.

od 3900 Kč
Detail

3-denní delux pobyt s kokosovým nádechem

Mariánské Lázně Golf Hotel Morris

Dopřejte si třídenní pobyt v luxusním hotelu s polopenzí. Na majitele tohoto balíčku čekají 4 procedury a volné vstupy do hotelového wellness centru a městského plaveckého bazénu.

od 3900 Kč
Detail

3-denní medový pobyt s vůní skořice

Mariánské Lázně Golf Hotel Morris

Nechte se hýčkat medovo-mléčnými procedurami. Detoxikační medová masáž, medovo-mléčná koupel nebo skořicový zábal Vás dokonale uvolní.

od 3800 Kč
Detail

3-denní relaxačně-sportovní pobyt pro pány

Mariánské Lázně Golf Hotel Morris

Přijeďte si pánové užít aktivní pobyt spojený s relaxací do Golf Hotelu Morris. Balíček obsahuje například pivní chmelovou koupel, zapůjčení jízdních kol nebo vstup do hotelového wellness a...

od 3600 Kč
Detail

3-denní relaxační pobyt

Wellness hotely - různé Hotel Morris Česká Lípa

Užijte si 3 dny plné relaxace v hotelu Morris v České Lípě. Balíček obsahuje 5 procedur nebo privátní vstup do hotelového wellness.

od 3600 Kč
Detail

3-denní relaxační pobyt s Gernétic procedurami

Wellness hotely - různé Hotel Morris Česká Lípa

Dopřejte si odpočinek a relaxaci v příjemném prostředí hotelu Morris v České Lípě. Balíček obsahuje 7 procedur a privátní vstup do hotelového wellness.

od 4200 Kč
Detail

3-denní romantický pobyt pro zamilované

Mariánské Lázně Golf Hotel Morris

Prožijte romantické chvíle v Golf Hotelu Morris. Balíček na dvě noci s polopenzí obsahuje například privátní vstup do whirpool při svíčkách s lahví sektu a 2 procedury.

od 3600 Kč
Detail

3-denní VIP dámský pobytový balíček

Wellness hotely - různé Hotel Morris Česká Lípa

Balíček určený pouze pro dámy! Dopřejte si 3 úžasné dny plné relaxace v příjemném prostředí hotelu Morris v České Lípě, kde na Vás čeká 7 procedur a privátní vstup do wellness centra.

od 4600 Kč
Detail

3denní pohádkový romantický pobyt

Wellness hotely - různé Parkhotel Morris Nový Bor

Vychutnejte si tři dny plné romantiky se svým nejbližším. Užijte si romanticky vyzdobený pokoj, relaxační koupele a uvolňující zábaly. Prožijte především společný čas!

od 3400 Kč
Detail

3denní relaxační víkendový pobyt

Lázně Štós Lázeňský dům Komporday

Přemýšlíte, kam si vyrazit na víkend a rádi byste se podívali na Slovensko? Lázně Štós jsou zajímavou volbou. Věříme, že příště se vydáte min. na týden.

od 2286 Kč
Detail

3denní sezonní zimní balíček - víkend

Pivní lázně Wellness Hotel Bahenec

Relaxační pobyt ve Wellness hotelu Bahenec Vám dopřeje ten nejlepší odpočinek a klid na duši. Užijte si neomezený vstup do relaxačního bazénu, vstup do finské sauny a množství slevových kupónů na...

od 1945 Kč
Detail

3denní sklářský pobyt

Wellness hotely - různé Parkhotel Morris Nový Bor

Dopřejte si pár dní volna k načerpání energie a poznejte práci mistrů ve sklárně Ajeto v Lindavě u Cvikova.

od 3400 Kč
Detail

3denní VIP dámský pobyt

Wellness hotely - různé Parkhotel Morris Nový Bor

Užijte si dámskou jízdu s bohatým programem a načerpejte energii v příjemnémluxusním prostředí v Novém Boru.

od 4600 Kč
Detail

3denní wellness víkendový pobyt

Lázně Štós Lázeňský dům Komporday

Rádi byste poznali krásné prostředí klimatických lázní Štós? Vydejte se na víkend, můžete se procházet nebo si vyjet na kolo a ve zbylém volném čase odpočinout ve vodním světě.

od 2157 Kč
Detail

Ajurvédský romantický program

Wellness hotely - různé Hotel Savannah deluxe

Chtěli byste své lásce vyjádřit, jak moc vám na ni záleží, nebo ji jen potěšit příjemně stráveným víkendem plným romantiky a relaxace? Nechte se okouzlit příjemným prostředím hotelu...

od 4150 Kč
Detail

Aktivní pobyt 50+ 3 dny (s víkendem)

Wellness hotely - různé Horský hotel Čeladenka

Wellness pobyt pro seniory, kteří mají chuť užívat si ve svém věku života naplno, odpočívat, relaxovat a poznávat krásnou krajinu Čeladné.

od 3490 Kč
Detail

Ambassador víkend

Lázně Karlovy Vary Grandhotel Ambassador Národní dům

Oddejte se relaxaci v samém centru Karlových Varů! V luxusním prostředí secesní budovy se budete cítit jako v pohádce a domů se vrátíte zcela odpočati.

od 4860 Kč
Detail

Anti-age program

Mariánské Lázně Spa hotel Děvín

Dopřejte své pleti maximální péči a nechte se hýčkat od profesionálů. Vychutnejte si čas, který bude patřit pouze Vám a Vy si tak plnohodnotně odpočinete. Těšíme se na Vás!

od 2696 Kč
Detail

Antistres

Lázně Lednice Relax Hotel Štork

Zapomeňte na starosti všedních dní a přijeďte si odpočinout. Zkuste krátkou relaxaci v hotelu Štork. Stresu vás zbaví masáž lávovými kameny.

od
Detail

Antistresový pobyt

Wellness hotely - různé Wellness hotel Vista

Udělejte něco pro své tělo a zbavte se stresu. Vydejte se do Jeseníků a načerpejte energii na čerstvém vzduchu.

od 5045 Kč
Detail

Pobyt v lázních je ověřená metoda, jak se zbavit stresu a utužit si zdraví. Dopřejte si i vy odpočinek v lázních, stejně jako tisíce lidí před Vámi. Můžete si vybrat z bohaté nabídky lázeňských pobytů, wellness pobytů a dalších relaxačních pobytů za standardní i snížené ceny. Lázeňské balíčky Vás příjemně překvapí svou rozmanitostí. Na své si přijdou nejen milovníci pasivní relaxace. Bohatý výběr procedur je připraven i pro zákazníky, kteří dávají přednost aktivním formám odpočinku.