Nevíte kam na víkend? Vyberte si u nás z nabídky prověřených lázeňských a wellness víkendových pobytů. Navštívit můžete tradiční české lázeňské lokality, jako např. Mariánské lázně, Františkovy lázně, Karlovy Vary a mnoho dalších. Součástí naší nabídky jsou i víkendové pobyty v dalších šesti státech střední Evropy. Nevíte-li si rady, jaký víkendový pobyt vybrat, naši operátoři Vám rádi pomohou.

Oblíbené víkendové pobyty

3-denní relaxační pobyt

Wellness hotely - různé Hotel Morris Česká Lípa

Užijte si 3 dny plné relaxace v hotelu Morris v České Lípě. Balíček obsahuje 5 procedur nebo privátní vstup do hotelového wellness.

od
Detail

3-denní relaxační pobyt s Gernétic procedurami

Wellness hotely - různé Hotel Morris Česká Lípa

Dopřejte si odpočinek a relaxaci v příjemném prostředí hotelu Morris v České Lípě. Balíček obsahuje 7 procedur a privátní vstup do hotelového wellness.

od
Detail

3-denní VIP dámský pobytový balíček

Wellness hotely - různé Hotel Morris Česká Lípa

Balíček určený pouze pro dámy! Dopřejte si 3 úžasné dny plné relaxace v příjemném prostředí hotelu Morris v České Lípě, kde na Vás čeká 7 procedur a privátní vstup do wellness centra.

od
Detail

3denní relaxační víkendový pobyt

Lázně Štós Lázeňský dům Komporday

Přemýšlíte, kam si vyrazit na víkend a rádi byste se podívali na Slovensko? Lázně Štós jsou zajímavou volbou. Věříme, že příště se vydáte min. na týden.

od 2261 Kč
Detail

3denní sezonní zimní balíček - víkend

Pivní lázně Wellness Hotel Bahenec

Relaxační pobyt ve Wellness hotelu Bahenec Vám dopřeje ten nejlepší odpočinek a klid na duši. Užijte si neomezený vstup do relaxačního bazénu, vstup do finské sauny a množství slevových kupónů na...

od 2095 Kč
Detail

3denní sklářský pobyt

Wellness hotely - různé Parkhotel Morris Nový Bor

Dopřejte si pár dní volna k načerpání energie a poznejte práci mistrů ve sklárně Ajeto v Lindavě u Cvikova.

od 3400 Kč
Detail

3denní VIP dámský pobyt

Wellness hotely - různé Parkhotel Morris Nový Bor

Užijte si dámskou jízdu s bohatým programem a načerpejte energii v příjemnémluxusním prostředí v Novém Boru.

od 4600 Kč
Detail

3denní wellness víkendový pobyt

Lázně Štós Lázeňský dům Komporday

Rádi byste poznali krásné prostředí klimatických lázní Štós? Vydejte se na víkend, můžete se procházet nebo si vyjet na kolo a ve zbylém volném čase odpočinout ve vodním světě.

od 2134 Kč
Detail

Aktivní pobyt 50+ 3 dny (o víkendu)

Wellness hotely - různé Horský hotel Čeladenka

Wellness pobyt pro seniory, kteří mají chuť užívat si ve svém věku života naplno, odpočívat, relaxovat a poznávat krásnou krajinu Čeladné.

od 3490 Kč
Detail

Ambassador víkend

Lázně Karlovy Vary Grandhotel Ambassador Národní dům

Oddejte se relaxaci v samém centru Karlových Varů! V luxusním prostředí secesní budovy se budete cítit jako v pohádce a domů se vrátíte zcela odpočati.

od
Detail

Anti-age program

Mariánské Lázně Spa hotel Děvín

Dopřejte své pleti maximální péči a nechte se hýčkat od profesionálů. Vychutnejte si čas, který bude patřit pouze Vám a Vy si tak plnohodnotně odpočinete. Těšíme se na Vás!

od 2667 Kč
Detail

Antistres

Lázně Lednice Relax Hotel Štork

Zapomeňte na starosti všedních dní a přijeďte si odpočinout. Zkuste krátkou relaxaci v hotelu Štork. Stresu vás zbaví masáž lávovými kameny.

od 2200 Kč
Detail

Antistresový pobyt

Wellness hotely - různé Wellness hotel Vista

Udělejte něco pro své tělo a zbavte se stresu. Vydejte se do Jeseníků a načerpejte energii na čerstvém vzduchu.

od 5045 Kč
Detail

Antistresový program

Mariánské Lázně Spa hotel Děvín

Potřebujete vypnout? Cítíte se vyčerpaní? Pak pro Vás máme řešení v podobě třídenního pobytu v příjemném prostředí s procedurami, které Vám posílí organismus a dodá novou energii.

od 2515 Kč
Detail

Báječný víkend ve dvou

Wellness hotely - různé Hotel DAVÍDEK

Přijeďte prožít romantický víkend ve dvou do hotelu Davídek a dopřejte si 3 dny plné odpočinku, pohody v hotelovém wellness centru a zábavy při společném sportování.

od
Detail

Báječný víkendový wellness pobyt

Wellness hotely - různé Hotel Studánka

Přijeďte si užít nezapomenutelný víkend plný relaxačních a odpočinkových aktivit, které Vám dodají nové síly do dalších dní. Krásné okolí Hotelu Studánka je navíc skvělým místem pro pohodové...

od 3420 Kč
Detail

Balíček pro náročné

Wellness hotely - různé Hotel Mesit

Intenzivní třídenní wellness pobyt s exotickým Fiji rituálem, kosmetikou, pedikúrou a dalšími wellness procedurami, které zregenerují a uvolní Vaše tělo. Po náročných chvílích každodenního života...

od 3568 Kč
Detail

Balíček pro odpočinek

Wellness hotely - různé Hotel Mesit

Vyhraďte si víkend na odpočinek od práce a každodenního shonu a přijeďte k nám efektivně relaxovat. Sauna, whirlpool a masáž dle Vašeho výběru dodají sílu a optimismus do dalších náročných dnů.

od 2384 Kč
Detail

Balíček Relax

Pivní lázně Wellness Hotel Bahenec

Vychutnejte si speciální procedury s přísadou slámy a piva a uvolněte se ve slámové posteli, vstup do bazénu a sauny! Nevšední odpočinek Vás okouzlí!

od 3350 Kč
Detail

Balíček s lávovými kameny

Wellness hotely - různé Hotel Mesit

Odbourejte stres a prohřejte své tělo díky masáži lávovými kameny. Jako doplňkové procedury jsme pro Vás dále připravili například saunu, whirlpool nebo neomezený vstup do hotelového bazénu....

od 2704 Kč
Detail

Pobyt v lázních je ověřená metoda, jak se zbavit stresu a utužit si zdraví. Dopřejte si i vy odpočinek v lázních, stejně jako tisíce lidí před Vámi. Můžete si vybrat z bohaté nabídky lázeňských pobytů, wellness pobytů a dalších relaxačních pobytů za standardní i snížené ceny. Lázeňské balíčky Vás příjemně překvapí svou rozmanitostí. Na své si přijdou nejen milovníci pasivní relaxace. Bohatý výběr procedur je připraven i pro zákazníky, kteří dávají přednost aktivním formám odpočinku.